PHP Developer (Symfony) - 100% zdalnie

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
e-Commerce Mazowieckie Zdalnie / Warszawa Kontrakt B2B 2020-09-21

O pracodawcy

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (lub Warszawa)
  • Start: jak najszybciej (max do 30 dni)
  • Branża: e-Commerce (rozwijający się startup)
  • Forma współpracy: B2B + 20 dni urlopów (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta), full-time, długofalowo
  • Wynagrodzenie: 8000 - 11000 zł netto na FV + VAT / msc

Zakres obowiązków

Zespół / produkt: rozwijający się startup (5 osób). Projekt dotyczy budowy narzędzia skierowanego do firm świadczących usługi weterynaryjne / pielęgnację zwierząt. Będziesz miał realny wpływ na rozwój produktu - zgrany zespół ludzi z pasją :-)

Oczekiwania

  • Minimum 3 lata w PHP 7.x
  • Minimum 2 lata w Symfony 2+

    Stack projektu:
    - PHP 7.4
    - Symfony 4 / Twig
    - Doctrine / MySQL
    - Jira / GitHub / Slack / GDrive,
    - mikroserwisy,
    - command bus,
    - Behat,
    - AWS

Oferta

💼Proces Rekrutacyjny (w 100% zdalny):

  1. Rozmowa z ITFS (10-15 minut)
  2. Techniczna rozmowa z CTO Klienta (~60 minut)
  3. Opcjonalnie: rozmowa z CEO Klienta (~60 minut)
  4. Podjęcie decyzji o współpracy

    📩Wygląda ciekawie? Zapraszamy do aplikowania lub polecenia znajomego!

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie