Magento Developer (Mid/Senior)

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Pomorskie Gdynia Umowa o pracę (UoP) 2020-09-28

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

CHARAKTERYSTYKA OFERTY

Miejsce pracy: 100% zdalnie
Ilość wakatów: 5
Branża: Software House (realizujący projekt dla e-commerce)
Start: ASAP (max do 30 dni)
Warunki współpracy: B2B (z ITFS)
Wynagrodzenie:
· Mid: 550-700 zł za dzień
· Senior: 700-900 zł za dzień

Zakres obowiązków

Projekt: Praca przy jednym z projektów realizowanych dla klientów z branży e-commerce. Zostaniesz skierowany do projektu najbardziej dopasowanego do Twojego doświadczenia, umiejętności i ambicji :-) (możliwa praca zarówno na backend, jak i fullstack)

Oczekiwania

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia w Magento 2
  • Dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość Magento 2
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość systemów kontroli wersji Git / SVN
  • Certyfikacja Magento 2

MILE WIDZIANE:

  • HTML / CSS / JavaScript (możliwa także praca na froncie :) Jak ci będzie wygodniej)

Oferta

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i Multisport
  • Praca przy innowacyjnych i międzynarodowych projektach
  • Przyjazna atmosfera oparta na partnerskich relacjach
  • Zero korporacyjnych reguł
  • Możliwość aktywnego rozwoju zawodowego i nauki od doświadczonych specjalistów IT.

Proces rekrutacyjny (w 100% zdalny):
1. Rozmowa telefoniczna z ITFS (10-15 minut)
2. Techniczna rozmowa z Klientem końcowym (~60 minut)
3. Podjęcie decyzji o współpracy

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie