Data Engineer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Mazowieckie Warszawa Kontrakt B2B 2022-09-29

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B, full-time (możliwy również part-time)
  • Wynagrodzenie: 130 - 150zł/h netto + VAT
  • Zespół: Siedmioosobowy zespół pracujący w scrumie (m.in.: architect, senior data inżynier, senior python, PM, tester)
  • Projekt: Opracowanie i wdrożenie algorytmu uczenia maszynowego do szacowania na 24h do przodu dostępności miejsc parkingowych w Strefach Płatnego Parkowania Niestrzeżonego

Zakres obowiązków

  • Analiza oraz oczyszczanie danych
  • Przygotowanie schematu bazodanowego wraz z wdrożeniem potrzebnych usług w chmurze oraz budowa potoków ETL
  • Współpraca z zespołem data science
  • Pomoc w wersjonowaniu zbiorów danych

Oczekiwania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji rozwiązań chmurowych
  • Dobra znajomość języka Python
  • Znajomość technologii Pandas i GeoPandas, Scikit-Learn, NumPy
  • Znajomość technologii PyTorch, QGIS, Docker i Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z AWS będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji

Oferta

  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (pakiet medyczny i sportowy oraz podstawowego pakietu księgowego - do 3 wpisów)

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa z rekruterem ITFS (15-20 minut)
  2. Rozmowa po stronie klienta
  3. Decyzja

Opiekun projektu:

  • Michalina Rybsztat, +48 884 000 472,

    m.rybsztat@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie