Architekt Sieci IP

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Mazowieckie Warszawa Kontrakt B2B 2020-09-28

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

CHARAKTERYSTYKA OFERTY

Branża: obszar publiczny, kontrolowanie ruchu lotniczego
Liczba wakatów: 1
Miejsce pracy: Warszawa (okolice Lotniska Chopina) - Okęcie
Forma współpracy: B2B (outsourcing z ITFS)
Wynagrodzenie: 1000 -1300 zł netto dzień
Preferowana dostępność (okres wypowiedzenia): 26-30 dni
Liczba zakontraktowanych godzin: 1000 h (możliwość przedłużenia współpracy)
Wymiar pracy: 8h dziennie (7:00-15:00 / 8:00-16:00)
Praca zdalna: możliwa w pewnym zakresie - do ustalenia z Managerem

Zakres obowiązków

  • wykształcenie informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne
  • dobra znajomość zagadnień sieci LAN/WAN/WLAN
  • dobra znajomość topologii sieci IP
  • dobra znajomość zabezpieczeń firewall oraz next generation firewall
  • znajomość SDN
  • min. 4 lata doświadczenia w projektowaniu architektury sieciowej i infrastrukturalnej
  • znajomość rozwiązań w zakresie urządzeń i technologii sieciowych (np. firm: Cisco, Palo Alto, extreme networks itp.)
  • posiadanie jednego z certyfikatów: CCIE Routing & Switching lub CCIE Security lub certyfikatu innego dostawcy na poziomie eksperckim
  • praktyczna znajomość języków opisu architektury takich jak: UML, SysML czy Archimate
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w skali Rady Europy (CEFR)
  • przedstawienie minimum dwóc;h referencji potwierdzających udział Architekta w projektowaniu, opracowaniu założeń w obszarze branży telekomunikacyjnej dla inwestycji o charakterze infrastruktury krytycznej (transport, energetyka itp.) lub budowy obiektów typu Data Center

Oczekiwania

  • wsparcie w projektowaniu sieci teleinformatycznych w organizacji (w zakresie topologii sieci, doboru urządzeń, konfiguracji itp.)
  • projektowanie architektury sieciowej pod kątem środowisk infrastruktury wirtualnej (rozwiązania VMware, OVM, OpenStack, KVM itd.)
  • analiza architektury istniejącej sieci przedstawiając propozycje zmian oraz po akceptacji wprowadzanie w uzgodnieniu zmian
  • przedstawianie do uzgodnienia i ewentualnego wprowadzenia integracji wewnętrznej sieci teleinformatycznej z sieciami partnerów, z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • dokumentowanie architektury w uznanych notacjach (np. UML)
  • współuczestniczenie w procesach standaryzacyjnych obszaru zarządzania architekturą sieciowo-infrastrukturalną,
  • współuczestniczenie w procesie standaryzacji wewnętrznej infrastruktury telekomunikacyjnej organizacji
  • współpraca w zakresie tworzenia architektury sieciowej (konfiguracja i sprzęt) i infrastrukturalnej w organizacji z pozostałymi członkami zespołu, z partnerami itp.
  • projektowanie szyn integracyjnych ESB (m. in Oracle OSB)

Oferta

Proces rekrutacyjny:
1. Rozmowa z rekruterem ITFS
2. Uzupełnienie dokumentów rekrutacyjnych
3. Spotkanie z klientem i sprawdzenie kompetencji
4. Podpisanie umowy wstępnej
5. Decyzja klienta
6. Podpisanie umowy właściwej

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie