Senior PHP Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Mazowieckie Warszawa Kontrakt B2B 2022-09-29

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA

  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Forma zatrudnienia: kontrakt B2B
  • Stawka: 120 PLN/h netto+VAT

Zakres obowiązków

  • Analiza autorskiego narzędzia oceny pod kątem zastosowanych algorytmów i technik obliczeniowych;
  • Przygotowanie założeń związanych ze sposobem implementacji hipotez ML oraz przetłumaczenia autorskiego narzędzia oceny na wybraną technologię projektową;
  • Projektowanie algorytmów i technik pozyskiwania danych ze źródeł zewnętrznych;
  • Wsparcie innych ekspertów przy wyborze konkretnych sposobów implementacji kodu autorskiego narzędzia oceny jaki i modeli uczenia maszynowego;
  • Analiza algorytmów i technik obliczeniowych pod kątem wybranych technologii programistycznych;
  • Przygotowanie założeń związanych ze sposobem implementacji opracowanych algorytmów z uwzględnieniem procesu ciągłego doskonalenia i rozwoju (ang. CI/CD);
  • Analiza i weryfikację przygotowanego kodu;
  • Przygotowanie systemu do przeprowadzenie wdrożenia;
  • Testy akceptacyjne w warunkach rzeczywistych;
  • Testowanie operacyjne działania systemu w środowisku użytkownika;
  • Poprawianie i ulepszanie systemu;
  • Ocena aplikacji pod względem wydajności, bezpieczeństwa i zadowolenia użytkowników;
  • Przygotowanie ostatecznej dokumentacji technicznej;
  • Dokumentowanie przeprowadzonych badań i prac.

Oczekiwania

  • minimum 2 letnie doświadczenie praktyczne w pracy na stanowiskach Developerskich przy serwisach typu Saas lub minimum 2 zakończone z sukcesem projekty polegające na stworzeniu i opublikowaniu oprogramowania;
  • praktyczna znajomość frameworka Laravel(8+) poparta co najmniej 2 letnim doświadczeniem oraz Livewire (v2.x+) poparta co najmniej rocznym doświadczeniem;
  • umiejętność tworzenia paczek Laravel w Composer;
  • znajomość programowania obiektowego w PHP (8.x+), praktyczna znajomość dobrych praktyk i wzorców projektowych (np. SOLID, DRY, KISS);
  • znajomość frameworków testujących PHP potwierdzona;
  • wiedza poparta co najmniej rocznym doświadczeniem z zakresu administrowania i konfiguracji Linux oraz Docker;
  • znajomość JavaScript, HTML5, CSS, preprocesorów CSS (preferowany SCSS), AlpineJS, TailwindCSS;
  • swobodne poruszanie się w obszarach związanych z RestAPI;
  • praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (Git);
  • znajomość baz danych SQL i ich deklaratywnych języków zapytań oraz narzędzi wspomagających integrację (Redis, Kafka oraz SQS).

Oferta

Proces rekrutacyjny:

  • Rozmowa telefoniczna z ITFS (10 - 15 minut)
  • Rozmowa techniczna z klientem
  • Decyzja

Opiekun projektu:

  • Aleksandra Czubkowska; +48 531 000 937; a.czubkowska@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie