Full Stack .NET Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Gdynia Kontrakt B2B 2024-03-06

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (preferowany max. 1 miesiąc wypowiedzenia)
  • Współpraca: umowa podpisywana z Klientem
  • Stawka: do 130 zł/h + VAT
  • Godziny pracy: elastyczne (wymagana obecność na daily o 12:00)

Zakres obowiązków

  • Praca nad wiodącym europejskim oprogramowaniem do zarządzania innowacjami, tworzenie kodu o wysokiej jakości, zgodnie z jasnymi standardami kodowania
  • Odpowiedzialność zarówno za pracę front-end, jak i back-end
  • Rozwiązywanie problemów, dodawanie nowych funkcji, naprawa błędów oprogramowania

Oczekiwania

  • Doświadczenie z ASP.NET MVC, .NET Core, C#, Razor, MS SQL i Entity Framework 6
  • Znajomość JavaScript, TypeScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JavaScript
  • Doświadczenie w pracy na dużych i skomplikowanych aplikacjach webowych
  • J. angielski - min. B2
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych funkcji, mając jednocześnie świadomość części systemu, które znajdują się w starszym kodzie
  • Wyższe wykształcenie techniczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworków front-endowych, m.in. KendoUI dla ASP.NET Core

Oferta

  • Możliwość długofalowego zaangażowania
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej oraz możliwość rozwoju
  • Możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)
  • Elastyczne godziny pracy

Proces rekrutacyjny:

  • Krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min)
  • Trzy rozmowy miękko-techniczne z klientem
  • Decyzja

Opiekun procesu:

  • Marta Zyskowska, +48 531 000 921, m.zyskowska@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie