Tester manualny

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia Wszystkie Lublin Kontrakt B2B 2024-03-20

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: praca hybrydowa z biura w Lublinie - 2 dni na 2 tygodnie w biurze + raz w miesiącu wyjazd do biura w Warszawie
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Wynagrodzenie: 60-70 zł/h netto+VAT
  • Branża: bankowa
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa z rekruterem ITFS ->rozmowa techniczno-projektowa

Zakres obowiązków

  • Praca przy wytwarzaniu aplikacji bankowej
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Praca w metodykach zwinnych

Oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku testera
  • Doświadczenie w realizacji projektów z obszaru bankowości mobilnej
  • Bardzo dobra znajomość JIRA, Confluence
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z obszaru WCAG
  • Znajomość języka Gherkin przy tworzeniu scenariuszy testowych

Oferta

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Opiekun procesu:

  • Michalina Rybsztat, +48 884 000 472, m.rybsztat@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie