Node.js Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Warszawa Kontrakt B2B 2024-03-27

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (maks. do 2 miesięcy okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B, full-time, długofalowo
  • Klient: software house obsługujący licznych klientów ale również tworzący własne oprogramowanie
  • Stawka: 70-90 zł/h netto + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Stack: TypeScript, AWS Lambda, Node.js, Serverless, AWS

Zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji backendowych opartych na Node.js i TypeScript
  • Implementacja nowych funkcjonalności zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Współpraca z zespołem w celu ustalania wymagań i planowania prac
  • Diagnozowanie i poprawianie błędów w kodzie

Oczekiwania

  • Min. 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość TypeScript, AWS Lambda, Node.js, Serverless
  • Bardzo dobra komunikacja, wysoko rozwinięte umiejętności syntezy i analizy, umiejętność rozumienia dość kompleksowych systemów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Oferta

  • Opieka zdrowotna
  • Pakiet sportowy
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Dostęp do pomocy psychologicznej
  • Możliwość przemieszczania się między projektami
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Proces rekrutacyjny:

  • Call z ITFS (15 min.)
  • 30 minut rozmowy z klientem - język angielski + miękko-technicznie
  • 60 minut rozmowy z klientem końcowym - rozmowa techniczna

Opiekun procesu:

  • Monika Czapla, +48 883 000 891, m.czapla@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie