SAP IBP Functional Consultant

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Warszawa Kontrakt B2B 2024-03-28

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (mile widziane wizyty w biurze we Wrocławiu lub Warszawie)
  • Start: ASAP (max 30 dni wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, full-time, współpraca długofalowa
  • Stawka: 130 - 170 zł netto/h + VAT

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie konsultacji z klientami - ustalanie zakresu współpracy
  • Sugerowanie najlepszych praktyk wdrożeniowych przy zrozumieniu procesów biznesowych klienta
  • Udział we wszystkich etapach cyklu życia projektu, począwszy od definiowania, zbierania wymagań, projektowania, tworzenia, testowania, aż po uruchomienie
  • Konfigurowanie i dostosowywanie modułów SAP Integrated Business Planning (IBP) zgodnie
    z wymaganiami klienta
  • Pomoc w mapowaniu danych, migracji danych oraz w działaniach integracyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, przypadków testowych i instrukcji użytkownika
  • Koordynacja z zespołem technicznym i pomoc w projektowaniu oraz tworzeniu interfejsów, konwersji i usprawnień
  • Współpraca z zespołami między obszarowymi w celu zapewnienia pomyślnego dostarczenia rozwiązania
  • Szkolenie użytkowników końcowych i przygotowywanie dla nich materiałów szkoleniowych
  • Zapewnianie wsparcia użytkownikom po wdrożeniu systemu i rozwiązywanie ewentualnych problemów

Oczekiwania

  • Doświadczenie w konsultingu funkcjonalnym SAP IBP
  • Udokumentowane doświadczenie w wdrażaniu SAP IBP oraz głębokie zrozumienie procesów łańcucha dostaw
  • Silna znajomość modułów SAP IBP, takich jak Popyt, Dostawa i Zapasy
  • Stopień licencjata z informatyki, systemów informatycznych, administracji biznesu lub pokrewnego obszaru
  • Znajomość języka angielskiego - poziom min. B2
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Mile widziane:

  • Certyfikat SAP IBP

Oferta

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Proces rekrutacyjny:

  1. Krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min)
  2. Dwie rozmowy miękko-techniczne z klientem
  3. Decyzja

Opiekun procesu:

  • m.zyskowska@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie