Konsultant WebCon

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Energetyka / Gazownictwo Wszystkie Gdynia Kontrakt B2B 2024-04-02

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: zdalnie
  • Start: ASAP (do tyg. wyp)
  • Współpraca: B2B
  • Stawka: 120-140 PLN/h+VAT
  • Branża: energetyka

Zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych i specyfikacja oraz szacowanie pracochłonności
  • Projektowanie i wytwarzanie rozwiązań na platformie WebCon
  • Modyfikacja/rozbudowa funkcjonujących rozwiązań na platformie WebCon
  • Budowanie nowej logiki biznesowej z wykorzystaniem T SQL
  • Analiza oraz rozwiązywanie błędów występujących w aplikacji na platformie WebCon
  • Współpraca/wsparcie użytkowników wewnętrznych korzystających z rozwiązań zbudowanych na platformie WebCon
  • Monitorowanie wydajności procesów wdrożonych na platformie WebCon
  • Analiza zgodności funkcjonowania wdrożonych rozwiązań ze specyfikacją techniczną
  • Współpraca z zespołem projektowym i utrzymaniowym

Oczekiwania

  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego związanego z projektowaniem, konfiguracją i programowaniem
    procesów biznesowych na platformie WebCon z wykorzystaniem DesignerStudio
  • Doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań budowanych na platformie WebCon
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość języka T-SQL

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji kolekcjami witryn na platformie MS SharePoint (2010/2013/2016).

Oferta

Opiekun procesu:

  • Michał Woźniak, +48 533 330 754, m.wozniak@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie