Frontend Developer (Angular)

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia Wszystkie Warszawa Kontrakt B2B 2024-04-05

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Frontend Developer (Angular)
  • Miejsce pracy: Praca hybrydowa (4 dni zdalnie + 1 dzień w biurze w Warszawie)
  • Start: max 30 dni okresu wypowiedzenia
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 150 - 170 zł netto / h
  • Godziny pracy: standardowe (8:00-16:00)
  • Klient: jedna z większych firm ubezpieczeniowych w Polsce
  • Stack technologiczny: TypeScript, Angular 16+, Bootstrap 5, PHP, SQL, jQuery, systemy klasy CRM

Zakres obowiązków

  • Programowanie funkcjonalności w systemie klasy CRM w Angular,
  • Optymalizacja wydajnościową dostarczanych rozwiązań,
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań.

Oczekiwania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w TypeScript,
  • Znajomości frameworków Angular 16+ oraz Bootstrap 5,
  • Umiejętność budowania aplikacji zgodnie z techniką RWD,
  • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (Scrum),
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności, otwartości,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej - B1/B2.

Mile widziane:

  • Znajomość PHP, SQL, biblioteki jQuery oraz systemów klasy CRM,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • Ponad roczna ciągłość zatrudnienia/doświadczenia w projektach opartych o framework Angular,
  • Doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej.

Oferta

  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.)
  2. Rozmowa miękko-techniczna z Klientem
  3. Podjęcie decyzji

Opiekun procesu:

  • Julia Wieczorek, +48 733 923 269, j.wieczorek@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie