Senior Angular Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Gdynia Kontrakt B2B 2024-04-18

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start pracy: ASAP (max miesiąc wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 130-150 zł/h netto + VAT (w zależności od doświadczenia)

Zakres obowiązków

  • Stawka: 130-150 zł/h netto + VAT (w zależności od  doświadczenia)

Oczekiwania

  • Znajomość j. angielskiego - poziom min. B2
  • Min. 6 lat doświadczenia w pracy z Angular 12
  • Doświadczenie z Kendo Grid i AG Grid
  • Znajomość testów jednostkowych - Karma, Jasmine
  • Umiejętność programowania asynchronicznego
  • Znajomość Angular Material Design
  • Doświadczenie w pracy z interfejsami API Backend
  • Umiejętność projektowania responsywnego
  • Doświadczenie w ładowaniu dynamicznych komponentów w Angularze
  • Podstawowe umiejętności z GIT, Docker i CICD Pipeline
  • Doświadczenie w programowaniu w TypeScript i programowaniu funkcyjnym
  • Podstawowe umiejętności w szacowaniu pracy, testowaniu jednostkowym i testowaniu end-to-end
  • Doświadczenie w pobieraniu danych z usług danych

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Angular 15
  • Biegłość w pracy z Cypress

Oferta

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Opiekun procesu:

  • Marta Zyskowska, +48 531 000 921, m.zyskowska@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie