Specjalista ds. wsparcia projektów

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Telekomunikacja (Telco) Wszystkie Warszawa Zlecenie 2024-04-24

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: hybrydowo z biura w Warszawie (2 dni pracy w biura w Warszawie)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: UZ z ITFS
  • Wynagrodzenie: 4000 - 4500zł netto/UZ
  • Branża: telco

Zakres obowiązków

  • Realizacja prostych analiz/materiałów informacyjnych na potrzeby wspieranej jednostki/wydziału
  • Współpraca z PMI
  • Praca przy projektach w kwestiach budżetowych: nadzorowanie wydatków, uzgadnianie sald, rozliczanie projektów

Oczekiwania

  • Znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programów pocztowych
  • Sprawna obsługa komputera
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość j.angielskiego

Oferta

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa z rekruterem ITFS
  2. Dwie rozmowy z klientem
  3. Decyzja

Opiekun procesu:

  • Michalina Rybsztat, +48 884 000 472, m.rybsztat@itfs.com

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie